PIELGRZYMKA DO CENTRUM ŚW. MAKSIMILIANA MARII KOLBEGO

2018-12-01 12:54

PIELGRZYMKA DO CENTRUM ŚW. MAKSYMILIANA

W HARMĘŻACH

W dniu 09.12.2018 r., w następną niedzielę, organizujemy wyjazd do Kościoła Franciszkanów w Harmężach:

na Mszę Św. i uczczenie relikwii Św. Ojca Pio przywiezione z San Giovanni Rotondo.

W programie mamy też zwiedzanie obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau, a na terenie Centrum Św. Maksymiliana wystawy „Klisze pamięci. Labirynty” Mariana Kołodzieja – więźnia pierwszego transportu do KL Auschwitz.

Wyjazd o 9.40 z Bukowiny (Poczta)

10.00 Brzegi Kościół przejazd do Oświęcimia

13.00 - 15.30 zwiedzanie Miejsc Pamięci Auschwitz – Birkenau

16.00 przyjazd do Harmęży - obiad

17.00 Msza Św.

- zwiedzanie wystawy

Cena zawiera opłatę za wstępy i obiad, uzależniona będzie od ilości osób, przy pełnym autokarze 80 zł od osoby.

Ponieważ wstęp do Auschwitz – Birkenau trzeba potwierdzić i opłacić do wtorku tj. 04.12.2018, prosimy o szybką decyzję. Jeżeli wyjazd dojdzie do skutku proszę pamiętać, żeby ubrać się BARDZO CIEPŁO, przede wszystkim buty na grubej podeszwie. Na tych terenach są przeciągi i wiatr, tak więc proszę zabrać czapki, szaliki, rękawiczki, puchowe kurtki i grube spodnie.

Zapisy: O. Grzegorz w zakrystii, A. Budkowska  696 605 263

UWAGA: NIE ZALECA SIĘ ZWIEDZANIA MUZEUM PRZEZ DZIECI PONIŻEJ 14 ROKU ŻYCIA.